Proponowany post

'HOME', Czyli Nowa Kolekcja Artykułów Gospodarstwa Domowego Od OFF-WHITE

14 sierpień 2019
'HOME', Czyli Nowa Kolekcja Artykułów Gospodarstwa Domowego Od OFF-WHITE

OFF-WHITE, to nie tylko odzież i kolaboracyjne projekty z Nike. Virgil Abloh, utalentowany założyciel marki na swoim koncie ma masę ciekawych projektów nie tylko ściśle związanych ze streetwearem czy sneakersami. Nawet sięgając nie tak daleko w głąb naszej pamięci, jesteśmy w stanie przytoczyć Wam współpracę z IKEA czy Rimowa, a to oczywiście tylko garstka tego, co mieliśmy okazję zobaczyć.

Virgil postanawia jeszcze bardziej poszerzyć swoją ofertę i na światło dzienne wypuści kolekcję artykułów gospodarstwa domowego 'HOME'. Całość podzielona będzie na trzy kategorie: 'CERAMICS', 'BED' oraz 'BATH'. W ramach tej pierwszej znajdziemy masę porcelanowych naczyń w jasnym kolorze z subtelnym, niebieskim wzorem i napisem 'OFF-WHITE'. Cały zestaw obejmuje między innymi talerze, miski, kubki, spodki czy dzbanek. Kolekcja 'BED' to komplet zdobionej pościeli w subtelnym, kremowym kolorze oraz kontrastujący koc z frędzlami i charakterystycznym logo ARROWS. W sekcji 'BATH' znajdziemy komplet ręczników oraz szlafroki. 

Kolekcja już teraz dostępna jest w sklepie OFF-WHITE w Mykonos, ale niebawem pojawić ma się w pozostałych punktach oraz online. Ceny wahają się w przedziale od 95-635$.
OFF-WHITE