#Hot16Challenge2 - Sprawdzamy Najciekawsze Wejścia

06 maj 2020
Def
#Hot16Challenge2 - Sprawdzamy Najciekawsze Wejścia

    Od Pewnego czasu w sieci ponowną popularność triumfuje druga edycja Hot16Challege. Jest to wyzwanie polegające na nagraniu 16 wersów i nominowaniu kolejnych osób do akcji, które mają stworzyć swój kawałek w 72 godziny. To również akcja, która ma na celu wspomóc poprzez zbiórkę pieniędzy na lekarzy oraz szpitale w walce z COVID-19. Nie trzeba było zgadywać, że tak jak za pierwszym razem tak i teraz to wydarzenie zgarnie uwagę wielu odbiorców. Pierwsza edycja odbiła się ogromnym echem na całym świecie a swoje skillsy w necie prezentowało tysiące raperów z całego globu. Niektórzy wtedy potraktowali to jako świetną formę wybicia się i nie ukrywajmy wielu z nich się to udało.


Z najnowszych zmagań naszą uwagę zwrócił na pewno nieoczekiwany powrót duetu Taconafide, którego nie mieliśmy okazji usłyszeć od czasu wydania „Somy 0,5 mg”. W tym przypadku nie mieliśmy złudzeń jeszcze przed pierwszym odsłuchem że chłopaki nie zawiodą. No i nie pomyliliśmy się. Sprawdźcie jak popłynęli na luźnym wakacyjnym bicie.Stojąc „Murem za Bonusem” swoją szesnastkę przed aresztem śledczym nawinął także Białas. Tym samym postanowił zainicjować album, który pod nieobecność Bonusa zostanie wydany przez Ciemną Strefę, aby podtrzymać działalność labelu i zapewnić środki do życia Bonusowi i jego rodzinie. Jak sam informuje - Białas będzie producentem wykonawczym projektu i już niebawem opublikuje singiel promujący album.Swoje gorące szesnastki wypuścili również reprezentanci B.O.R. Paluch i Gedz. Paluch po nominacji od Białasa wjechał na grubym bicie Deemza i na YouTube zgarnął już prawie pół miliona wyświetleń. 


Do listy najciekawszych zwrotek w tym challenge`u dorzucamy także linijki od Jana-Rapowanie, który poleciał na mistrzowskim bicie od
Solara z SBM oraz jeden z moich osobistych faworytów MIŁY ATZ, perfekcyjnie odnajdujący się w brzmieniach z UK. 


Do gry dołączył także stary wyga polskiego rapu Borixon, który nominację otrzymał od Maty, autora zeszłorocznego hitu „Patointeligencja”. A i sam Mata też nieźle namieszał swoim wejściem. Nawijając przy stoliku z serniczkiem wykręcił już ponad 2 miliony wyświetleń co daje na tą chwilę chyba najwyższy wynik w tej edycji.


W nieco innym klimacie na „RYSZARD RYNKOWSKI TYPE BEAT” wleciały wersy od ekipy UNDADASEA i od samego początku zbierają masę propsów. Wiele osób uważa to za najlepszy strzał tej edycji. Ja na pewno od siebie dorzucam tu też Skipa z Mięthy, która od roku po oficjalnym wstąpieniu w szeregi Asfalt Records zbiera w Polsce coraz większą rzeszę fanów. 


Na uwagę zasługują także zwrotki od Mielzkiego, Hadesa któremu genialny bit pod challenge stworzył 1988, producent i 1/2 składu SYNY oraz Vito Bambino, który bit wystukał sobie na kubku po kawie.
Wczoraj wleciały 3 nówki sztuki. Pierwsza od Otsochodzi na bicie Returnersów, OKI który do współpracy zaprosił aż dwóch producentów. Pierwszą część wyprodukował Magiera, drugą 2K oraz król polskiego bragga Ero.
No i sam koniec mamy dla Was niekwestionowaną perłę #HotChallenge2. Norbi we własnej osobie! Trochę nie do końca wiemy co robi w tym zestawieniu ale oddajemy szacun za to, że jego wersy pojawiły się w sieci już 3 godziny po tym jak został nominowany przez równie kontrowersyjnego Klocucha, a wyświetlenia za chwilę podejdą pod bańkę.

Wszystkie zwrotki z #Hot16Challenge2 możecie sprawdzać na hot16challenge.network


Przypominamy, że Wy również możecie wspomóc całą akcję zbiórki pieniędzy w walce z coronavirusem w Polsce poprzez wpłatę na specjalnie założony fundusz, który znajdziecie tutaj.