Hypnotic Brass Ensemble w Cafe Kulturalna!

12 listopad 2015
Hypnotic Brass Ensemble w Cafe Kulturalna!
Jeden z najbardziej energetycznych brass bandów ponownie zagości w Warszawie.

Hypnotic Brass Ensemble, to klasyczny brass band rodem z Chicago. W skład HBE wchodzi dziewięciu muzyków, z których ośmiu to synowie Phila Cohrana, słynnego trębacza jazzowego. Zespół słynie z eklektycznego stylu łączacego w sobie elementy jazzu, funku, soulu, hip-hopu, rocka, a nawet calypso czy gypsie.

hypnotic-brass-ensemble_2

Ich koncerty to potężna dawka czystej, pozytywnej energii, które porywają do wspólnej zabawy największych maruderów. Podczas swojego występu na Warsaw Summer Jazz Days 2014 czuli się na początku nieswojo. Publika przyzwyczajona jest tam raczej do słuchania muzyki na siedząco. Bierność ze strony widowni nie trwała jednak zbyt długo, po kilku minutach większość bawiła się już razem z zespołem na stojąco. Tańcząc, skacząc i klaszcząc.

hypnotic-brass-ensemble_1

Na jutrzejszym koncercie w Cafe Kulturalna okazji do siedzenia nie ma w planie. Dlatego ładujcie dziś akumulatory i szykujcie się na prawdziwy żywioł!

Przedsprzedaż biletów została już co prawda zakończona, ale organizatorzy zapewniają, że pokaźna pula zostanie uruchomiona jutro o 22:00 przy wejściu do klubu. Więcej info znajdziecie tutaj.

Sprawdźcie jeszcze próbkę możliwości Hypnotic Brass Ensemble:

Tagi: -