Idea Fix

05 grudzień 2009
Idea Fix

Na mapie Krakowa pojawiło się niedawno nowe miejsce, które warto odwiedzić. Idea Fix to concept shop zlokalizowany na Kazimierzu, którego głównym zadaniem jest wspieranie krajowych brandów. Znajdziecie w nim ubrania takich firm jak Turbokolor, Projekt Mleko, Rush, Misbehave czy Intruz.

Fani sneakersów również znajdą coś na siebie. Dobór modeli podlega ciągłej rotacji i bynajmniej nie są to nowości dostępne w każdym sklepie. Na półkach znajdziecie spory przekrój, począwszy od biegówek m.in. Air Max 1/90/97, Air 180 czy Air Footscape, kończąc na innych klasykach takich jak Air Raid, Air Trainer Huarache czy Wildwood. Pomimo dominacji "swoosha" dostępne są również inne marki, m.in. New Balance i Adidas.

Buty i ubrania to jednak nie wszystko. Asorytment Idea Fix obejmuje również kosmetyki polskich firm, ręcznie robioną biżuterię, a także winyle (cenione "polish jazz"), książki i filmy. Warto wspomnieć również o miłej obsłudze czy aneksie kawiarnianym, w którym można poczytać udostępnią dla ciekawskich literaturę o sneakersach.

Po drugiej stronie mała fotorelacja, a poniżej dokładny adres:

Idea Fix
ul. Miodowa 23
Kraków

Tagi: -