Innerspace w/ FUNKINEVEN @ Rozrywki3 (Kraków)

18 styczeń 2012
Innerspace w/ FUNKINEVEN @ Rozrywki3 (Kraków)

Tenisufki patronują kolejnej muzycznej imprezie! Już w sobotę 21 stycznia w krakowskim klubie Rozrywki3 wystąpi FunkinEven, londyński dj/producent reprezentujący wytwórnię Eglo Records. Szczegółowe informacje na temat tego eventu znajdziecie po drugiej stronie.

Innerspace w/ FUNKINEVEN (eglo / apron) @ Rozrywki3, Krk

Sobota
21.01.2012

Tytuł Innerspace można interpretować na równie wiele sposobów jak wiele analogii muzycznych przywołuje samo brzmienie słowa. Zadaniem Innerspace jest jednak przede wszystkim zaprezentowanie krakowskiej publiczności muzyki równie niepowtarzalnej i oryginalnej w brzmieniu, ...co klasycznej już od pierwszych kick'ów każdego kawałka.

Z tej właśnie okazji wystąpi dla Was Funkineven (Steven Julien), czyli stacjonujący w Londynie producent i dj, którego stylu muzycznego właściwie nie da się sklasyfikować. Steven łączy ciepłe brzmienia połamanego nowoczesnego funku, czy nawet wonky hiphopu, z surowym i ostrym soundem automatów perkusyjnych i syntezatorów, których dźwięki zadecydowały o podstawach klasycznych produkcji house, electro i techno. Jest odpowiedzialny za większość bitów dla soulowej artyski Fatimy wydającej podobnie jak sam Funkineven dla Eglo Records. Chociaż zdecydowanie bardziej interesują nas jego solowe dokonania z pogranicza surowego housu, funku i electro. Jego djsety można było kilkukrotnie usłyszeć w Boiler Room, natomiast EP "Roland's Jam" znalazła się na 16tym miejscu najlepiej sprzedających się płyt na Juno Records.

Funkineven'a supportować będą znani z zamiłowania do space disco i truskulowego electro i house'u Chrono Gang w pełnym składzie, czyli Olivia Ungaro, Kinzo Chrome i Chino oraz jedna trzecia składu Rewelacyjni Hydrofoniks, czyli niezastąpiony DiscoMule

lineup:

FUNKINEVEN (eglo / apron) London, UK
OLIVIA UNGARO (chrono gang / vestax team / e. azyl)
KINZO CHROME (chrono gang / e. azyl)
CHINO (chrono gang / elektronik zoo)
DISCOMULE (rewelacyjni hydrofoniks)

start:
22.00

bilet:
10zł

klub:
Rozrywki3
ul. Mikołajska 3,
Kraków

Facebook Event

20121101

Tagi: -