Proponowany post

Into The Spider-Verse 2 Z Datą Premiery!

10 czerwiec 2020
Into The Spider-Verse 2 Z Datą Premiery!

Wytwórnia Sony poinformowała wczoraj (9.06.2020) o rozpoczęciu prac nad kontynuacją animowanych przygód Milesa Moralesa. Jednocześnie podano też datę premiery najnowszego widowiska z człowiekiem - pająkiem w roli głównej. Druga część animacji trafi do kin 7 Października 2022 roku. Jednocześnie, Sony poinformowało też o premierze trzeciej części aktorskich przygód superbohatera. Film w Tomem Hollandem w roli głównej trafi do kin 5 Listopada 2021. Nadchodzące okresy jesieni zostały więc mocno obsadzona przez dwie superprodukcje, które niewątpliwie wgniotą nas w fotel. 


Cała redakcja zaciera jednak rączki na drugą część "Spiderman: Uniwersum", ponieważ wraz z nią zapewne pojawią się kolejne Air Jordan 1 Retro High OG. W pierwszej części, główny bohater przez cały film miał na sobie Jordany 1 przypominające kolorami oryginalne AJ1 Chicago. Pisaliśmy o nich tutaj. Jaką kolorystykę obstawiacie przy okazji drugiej części? A może będą to inne buty, na przykład wracające ostatnio do łask Nike Dunk SB?


Spider-Man: Into The Spider-Verse odniosło duży sukces, zarabiając w kinach na całym świecie ponad 375 milionów dolarów. Przygody Milesa Moralesa po raz pierwszy pojawiły się w 2011 roku na łamach komiksu Ultimate Fallout #4. Później pojawiał się regularnie w seriach Ultimate Comis: Spider-Man oraz All New, All Diffrent Marvel. Po kilku epizodach w animowanej serii emitowanej na programie Disney XD, zdecydowano się nakręcić pełnometrażowy film z czarnoskórym bohaterem w roli głównej. Pierwsza część Into The Spider-Verse zdobyła nawet Oscara za najlepszy, pełnometrażowy film animowany. Czekamy co pokaże kontynuacja!

Tagi: film popcorner