INVINCIBLE x x adidas Consortium 4D

26 lipiec 2018
INVINCIBLE x x adidas Consortium 4D

Niemal równo miesiąc po premierze rozpoczynającego serię czerech debiutów projektu, na bazie innowacyjnego modelu Consortium 4D stworzonego we współpracy z butikiem SNS mamy dla Was część drugą. Azjatycki, stacjonujący na Tajwanie retailer INVINCIBLE uchylił rąbka tajemnicy i pokazał swoje dzieło. 

Tak jak w przypadku wyżej wspomnianego projektu z SNS'em, tak i tutaj, a wydaje się nam, że i w dwóch kolejnych przypadkach postawiono na przepełniony innowacją model Consortium 4D. Tym jednak razem postawiono na niemal jednolity kolor wykonanej przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit. Mówimy jednolity, bo spod beżowej bazy delikatnie przybijają kolorowe akcenty. Całość postawiona jest na chyba najbardziej na świecie kojarzonej podeszwie 4D. To, co tutaj widzicie to 20.000 połączonych ze sobą rozpórek, które podczas każdego kroku amortyzują, świetnie oddają energię oraz maksymalizują kontrolę nad ruchami naszej stopy. Wszytko to, oczywiście w bardzo charakterystycznym, seledynowym kolorze. Na języku nie mogło oczywiście zabraknąć metek adidas Consortium. Pewnie ciekawi Was cena oraz data premiery. Co do tego pierwszego to obstawiamy kwotę rzędu 450 euro.

Co do daty premiery tutaj robi się nieco bardziej pod górkę. Buty dostępne będą w specjalnie przygotowanym pop-upie w Tajpej, stolicy Tajwanu od 27.07 do 3.08. Kolejna szansa na ich zdobycie pojawi się w połowie sierpnia w butiku INVINCIBLE w Szanghaju. Tak, buty nie będą dostępne nigdzie indzie poza tymi dwoma miejscami.
INVINCIBLE
adidas