Proponowany post

Invinvible x N.HOOLYWOOD x New Balance ML2002RV

21 październik 2020
Invinvible x N.HOOLYWOOD x New Balance ML2002RV

W zeszłym miesiącu Daisuke Obana założyciel japońskiej, streetwearowej marki N.HOOLYWOOD, po raz pierwszy ujawnił na swoim osobistym Instagramie zdjęcie pudełka po butach, które zwiastowały najnowszy, trójstronny projekt pomiędzy amerykańskim New Balance, tajwańskim Invincible, a N.HOOLYWOOD właśnie. 

New Balance w nieco zmienionej formie przywrócił w tym roku model 2002R, dając starszym im bardziej nowoczesną, innowacyjną technologię i co za tym idzie jeszcze większą wygodę. Chociaż 2002R różni się od oryginalnego stylu wieloma szczegółami technicznymi, może się podobać i tak de facto jest. W przypadku tytułowego projektu INVINCIBLE i N.HOOLYWOOD nie przypadkowo na tapetę biorą legendarną „szarość” New Balance, której duża liczba odcieni nawiązuje do wcześniejszych wspólnych prac z New Balance. Materiały, takie jak Ripstop zaczerpnięte są z New Balance x N.HOOLYWOOD CM996, a długowłosy zamsz z New Balance x Invincible ML574INV. Jeśli chodzi o samą konstrukcję, to bazą jest naturalna skóra nubukowa tworząca korpus buta. Obie strony paneli bocznych wyposażone zostały w klasyczne logo „N” wykończone na różne sposoby, a w zestawie znajdziemy trzy komplety brandowancyh sznurówek w kolorze czarnym, szarym i kości słoniowej. Kropką nad i jest kontrastujący branding New Balance oraz oznaczenie modelu na mudguardzie w przedniej części.

Sprzedaż uruchomiona w sklepach INVINCIBLE we wschodnim Tajpej, Taichung, Kaohsiung, Szanghaju, Chengdu oraz sklepach internetowych 31 października. Niestety, może być problem ze znalezieniem ich w takich Europejskich punktach jak CL20.


N.HOOLYWOOD × New Balance × INVINCIBLE ”ML2002RV” from Mastered_TV on Vimeo.

N.HOOLYWOOD
Invincible