Proponowany post

J Balvin x Air Jordan 1 High OG Zadebiutują Jeszcze W Tym Roku

12 październik 2020
J Balvin x Air Jordan 1 High OG Zadebiutują Jeszcze W Tym Roku

Nie ma co ukrywać, że kolaboracyjny projekt kolumbijskiego piosenkarza reggaeton, nazywany „Prince of Reggaeton” - J Balvin'a z Jordan Brand to jedno z bardziej kontrowersyjnych przedsięwzięć na bazie kultowych jedynek ostatnimi czasy. Niestety mimo tego, że przecieki na ich temat w sieci pojawiły się już kilka miesięcy temu, buty dalej nie trafiły do sprzedaży, a jesteśmy pewni, że ich debiut sporo namiesza na sneakerowym rynku i buty będą jednymi z lepiej 'opłacanych' jedynek ostatnich tygodni.

Sam but szokuje już na pierwszy rzut oka. Niestandardowo wycięte kawałki mocno kolorowego płótna, które w całości zaskakują swoim wyglądem, naprawdę mogą się podobać i w 100% jesteśmy pewni, że J Balvin x Air Jordan 1 High OG skradną serca wszystkich tych, którzy lubią zwracać na siebie uwagę innych. Barwną bazę przełamano kontrastującymi, czarnymi akcentami, takimi jak kołnierz okalający nasze kostki, podkładkę pod Swoosh, czy sznurówki. Gdyby tego było mało, buty zdobi niestandardowa metka na szczycie języka, a w zestawie znajdziemy serię dodatkowych patchy, które dowolnie możemy konfigurować w specjalnie do tego celu zamontowanej patce na pięcie, a dzięki czterem kompletom sznurówek dowolnie zmieniać oblicze góry. Całość zestawiona jest z pudrowo-różową podeszwą pasującą do nylonowego języka i zamknięta w specjalnie na potrzeby tego wydania zaprojektowanym pudełku.

Sprzedaż ruszyć ma zimą tego roku. Na konkretną datę premiery jeszcze czekamy. Niestety, na ten moment nie wiemy, czy pojawią się one w WS2 lub Sklepie Koszykarza, ale liczymy na to, że tak.


Jordan