Proponowany post

Jak Projektanci Nike Przywrócili Dawny Kształt Air Max 1 - Wideo

28 luty 2017
Jak Projektanci Nike Przywrócili Dawny Kształt Air Max 1 - Wideo

Na temat powrotu kultowego, bardzo długo wyczekiwanego, starego, dobrego kształtu 1 rozwodziliśmy się już wielokrotnie. Dziś możemy powiedzieć Wam: 'Tak, Nike tego dokonało i nowe Air Max 1 na sklepowe półki trafią w odświeżonym kształcie.

Wielu z nas i mamy wrażenie, że i Was zastanawiało się jak projektanci Nike tego dokonali i co przez tyle lat blokowało ich przed tym zabiegiem. Odpowiedzi na nurtujące pytania najlepiej szukać u źródła. Stąd pewnie pojawiło się bardzo ciekawe, wideo opowiadające o problemach jak i pracach nad nowymi/starymi Maxami, przy których udział brali nie tylko inżynierowie czy specjaliści marki, ale i najwięksi Sneakerheadzi z całego świata. Sprawdźcie załączone poniżej wideo, naprawdę warto.

My z naszej strony pragniemy przypomnieć, że widoczne w wideo buty w dwóch wariantach kolorystycznych sprzed lat do sprzedaży trafią juz niebawem. Wersji czerwonej spodziewajcie się 4 marca, natomiast niebieskiej 11. Sugerowaną cenę detaliczną ustalono na poziomie 140$. Jeżeli chodzi o Polskę butów szukajcie ekskluzywnie tylko i wyłącznie w stołecznym butiku WS2.

Nike

Tagi: -