Proponowany post

Jak Przechowywać Sneakersy? Sprawdź Drewniane Skrzynie Od Tower Box

13 styczeń 2021
Jak Przechowywać Sneakersy? Sprawdź Drewniane Skrzynie Od Tower Box

Już jakiś czas temu pokazywaliśmy Wam listę najciekawszych gadżetów, czy dodatków, które powinny znaleźć się w pokoju każdej szanującej się hypebestii - KLIK. Wtedy nie poruszyliśmy jednak wciąż pojawiającego się tematu przechowywania sneakersów. Dziś podpowiemy Wam jak to robić.

Azjatycka marka Tower Box prezentuje swój najnowszy produkt, który łączy w sobie siedzisko i szafkę na buty. Oczywiście patent ten znany jest światu od lat, ale to Tower Box połączył ławkę z sześcioma niezależnymi, zamykanymi uchylanym, przeźroczystym wieczkiem półkami. Całość wyposażona jest w 10 otworów do wentylacji i łatwemu w użyciu systemowi blokowania klapek. Dzięki temu pudełka Tower Box służą nie tylko jako kompaktowa szafka do eksponowania kolekcji sneakersów, ale i też zabezpieczenie przed takim niebezpieczeństwem jak nasz czworonożny przyjaciel. Mebel o wymiarach 36,8 x 14,9 x 17,1 cala wykonano z lekkiego drewna premium, co ułatwia jego przenoszenie. Stołek może służyć jako taboret do zakładania butów przed wyjściem,  ławka do siedzenia, stolik kawowy w salonie, czy nawet stolik RTV.

Mebel wyceniony jest na 2990 THB (około 100 USD) i  już dostępny do zamówienia w przedsprzedaży na stronie internetowej Tower Box. Dodatkowo dla tych, którzy złożą zamówienie przed 30 stycznia, Tower Box będzie zawierał sześć ciemnych wkładów Tower Box.


Tower Box

Tagi: sneakers