Proponowany post

James Harden Zakrywa Logo Nike

27 lipiec 2017
James Harden Zakrywa Logo Nike

Stosunkowo niedawno, James Harden podpisał bardzo lukratywną umowę z firmą adidas, opiewającą na kwotę 200 milionów $! Najwyraźniej musi w niej być zawarta klauzula o "lojalności" wobec marki z trzema paskami, albowiem podczas gry w Drew League, która związana jest z Nike, Harden miał zakryte logo na swojej koszulce i spodenkach.

Rozgrywki Drew League odbywają się w rodzinnym mieście Hardena, Los Angeles i jest to liga dla amatorów, która dopuszcza też występy zawodowców z NBA. Dzięki temu ci pierwsi mogą sprawdzić na co ich stać w starciu z gwiazdami. W meczach Drew League brało udział wielu znanych koszykarzy m.in. Kobe Bryant, Lebron James, Paul George czy Demar Derozan (wszystcy związani kontraktami z Nike). Od kilku lat pojawia się tam też  James Harden (który wcześniej też był w teamie Nike). Partnerem ligi jest jednak firma z Oregonu, która dostarcza uniformy dla drużyn. Tutaj powstaje niejako konflikt interesu. "Broda" jednak prostym sposobem rozwiązał ten problem, zaklejając Swoosha taśmą.
Ciekawe jak będzie sobie radził w nadchodzącym sezonie NBA, w któym na koszulkach drużyn ma pojawić się logo partnera, którym jest...Nike. 
  

Tagi: -