Proponowany post

Jest I Data Premiery Nike Air Max 1 Powerwall 'Pink Lemonade'

24 wrzesień 2020
Jest I Data Premiery Nike Air Max 1 Powerwall 'Pink Lemonade'

Kilka dni temu swój debiut miałby Air Max 1 Powerwall w zapożyczonej z Air Max 97 kolorystyce 'Limeade', o których słów kilka znajdziecie tutaj. Oczywiście, to tylko jedna z kilku zapowiedzianych kolorystyk, będących re-edycjami kultowych butów z paczki 'Powerwall', w której skład wchodziło aż 56 modeli butów. Nieco więcej o tym przedsięwzięciu sprzed 15 lat poniżej: 

W 2005 roku designerzy z Oregonu postanowili zaskoczyć wszystkich fanów butów z serii Air Max specjalną paczka butów 'Powerwall', których łącznie było 56 sztuk. Wszytko, działo się ku czci trzech dekad powstania Air Max'ów. W skład packu wchodziły wszystkie do tej pory najbardziej kultowe sylwetki, takie jak  Nike Air Max 1, Air Max 90, Air Max 180, Air Max 93, 95, 97 oraz Air Max 2003 i premierowe wówczas Air Max 360 w swoich kolorystykach OG zasilających odrębny mini-pack 'History of Air'. Pozostałe 48 sylwetek, które właściwie wchodzą w 'Powerwall Series' tematycznie podzielono na pięć oddzielnych linii względem ich kolorystyk: 'Extraordinary White' zdominowane przez biel z szarymi detalami, 'Extraordinary Red' w kolorystykach przechodzących od różu do ciemnej czerwieni wraz ze wzrostem oznaczeń na modelu, 'BRS' (Blue Ribbon Sports), czyli w kolorystykach nawiązujących do starych butów za czasów, kiedy Nike posługiwało się jeszcze nazwą Blue Ribbon Sports, 'Extraordinary Green' - raz jeszcze kolejno przejścia tonalne pomiędzy zielenią, 'Extraordinary Black' to paczka utrzymana w czerni z dodatkiem brązu oraz najbardziej limitowana 'Tier 0'. Kolorystyki butów wchodzących w skład tej linii inspirowane były japońskimi zabawkami, charakteryzując się czarną cholewką z jednolitą, kolorową podeszwą. Każdej z tych sylwetek powstało jedynie 144 pary

Kolejnymi jedynkami, które wrócą na sklepowe półki, są Nike Air Max 1 Powerwall 'Pink Lemonade', przez wielu uważane, za jedne z najlepszych jedynek w historii, z czym faktycznie możemy się zgodzić. Buty prawdopodobnie wykonane będą przy użyciu tych samych materiałów, co zielony oraz mający się dopiero pojawić, cytrynowy odpowiednik, o którym wspominaliśmy tutaj, czyli syntetycznej skóry oraz nylonowej siateczki. Część paneli wykończono pop-art'owym napisem 'air', który to jest elementem rozpoznawczym tego kultowego już wśród zbieraczy jedynek wydania. Niestety na ten moment wszystko to, co powiedzieliśmy to wróżenie z fusów, bowiem w sieci nie pojawiły się jeszcze żadne ich poglądowe zdjęcia.

Wiemy jednak, że tytułowe Nike Air Max 1 Powerwall 'Pink Lemonade' w sprzedaży zobaczymy 4 listopada. Obstawiamy też, że skoro zielone debiutowały w WS2, to i te tam zobaczymy.


Nike