Proponowany post

Jest I Lookbook Najnowszej Kolekcji Supreme Fall/Winter 2019

19 sierpień 2019
Jest I Lookbook Najnowszej Kolekcji Supreme Fall/Winter 2019

Po kilku dłużących się tygodniach oczekiwań i kilku zapowiedziach nowojorska marka Supreme zaprezentowała preview oraz lookbook najświeższej, nadchodzącej kolekcji Fall/Winter 2019. Na pierwszy rzut oka, po szybkim przewertowaniu całości już jesteśmy pewni, że będzie to zdecydowanie lepszy sezon niż poprzedni, ale o najciekawszych według nas pozycjach powiemy nieco później.

W tym miejscu pokażemy Wam jedynie lookbook, abyście mogli na spokojnie zobaczyć, z czym przez najbliższe kilka tygodni będziemy mieli do czynienia, a serio jest na czym oko zawiesić. Z potencjalnych kolaboracji, raz jeszcze spodziewamy się wspólnych projektów z takimi brandami jak specjalizujący się w produkcji skórzanych kurtek oraz motocyklowych akcesoriów Schott, wyposażający Supreme w wiatro i wodoodporne membrany GORE-Tex. Trochę zabrakło nam Championa, który we współpracy z Sup pojawia się z sezonu na sezon. Jeżeli chodzi o artystów, których zobaczymy u boku Supreme, to spodziewajcie się takich person jak holenderski artysta graffiti Delta, nieżyjący już malarz Martin Wong, węgiersko-amerykańska artystka Rita Ackermann,  AOI  czy Sean Cliver. Dodatkowo należy też wspomnieć, że w tym roku zobaczymy też specjalną edycję kultowej bluzy Box Logo 'Bandana'. Na temat gadżetów, które przysporzyły nas o zawrót głowy, nie będziemy się tym miejscu rozwodzić. Poniżej obiecany lookbook i najbliższy rozkład jazdy.

Sprzedaż stacjonarna w Europie oraz Stanach rusza 22 sierpnia, a w Japonii dwa dni później. Punkt 12:00 sklep online otwiera się 29 sierpnia.

Supreme

Tagi: supreme,