Proponowany post

Asics GEL-Lyte III 'Dragon Fruit'

W letniej kolorystyce.

Jest I Trzecia Kolorystyka Trophy Room x Air Jordan 5

20 maj 2019
Jest I Trzecia Kolorystyka Trophy Room x Air Jordan 5

W minioną sobotę (18 maja) odbyła się premiera Trophy Room x Air Jordan 5. Podczas premiery, która odbyła się między innymi w butiku, pokazano trzecią wersję kolorystyczną, równie ciekawą co 'Ice Blue' i 'University Red'. Jest to jedna z samplowych wersji, która nie trafił i pewnie nigdy nie trafi do sprzedaży. 

Cholewka tego ekskluzywnego wydania wykonana jest z zamszu w kolorze "Sail". Uzupełnieniem jest błękitny sockliner i netting na bocznych panelach. Na czerwono zaznaczono środek języka, Jumpmana na materiale 3M i zęby na białej podeszwie środkowej. Buty mają złoty lacelock i wyszyty numer "23".  Niestety nie widać, jaki jest branding na pięcie, ale może tam być Jumpman lub logo Trophy Room. Na samym dole widzimy klasyczną, transparentną podeszwę zewnętrzną. 

Obstawiamy, że Trophy Room x Air Jordan 5 w kolorystyce 'Sail' powstało w bardzo limitowanych ilościach, których szczęśliwymi posiadaczami są wybrane osoby...pewnie tylko Michael I Marcus Jordan.  Raczej nie spodziewamy się, że buty kiedykolwiek trafią do sprzedaży. Zerknijcie na jedyne dostępne w tej chwili zdjęcia tych butów i dajcie nam znać w komentarzach jak podoba Wam się ta wersja AJ5 w porównaniu do poprzednich dwóch. 

Tagi: jumpman23,