Proponowany post

Jest Spora Szansa, Że W 2020 Roku W Sprzedaży Zobaczymy Travis Scott x Air Jordan 1 'Chicago'

20 styczeń 2020
Jest Spora Szansa, Że W 2020 Roku W Sprzedaży Zobaczymy Travis Scott x Air Jordan 1 'Chicago'

Wielu fanów zarówno Travisa Scotta, jak i Jordan Brand naprawdę ubolewa nad faktem, że zarówno wysokich jaki i niskich z naciskiem na te pierwsze Air Jordan 1 doczekaliśmy się tylko i wyłącznie po jednej wersji kolorystycznej. No niestety, premiera butów odbyła się już tak dawno, a następnie w sprzedaży pojawiały się inne modele butów, że już straciliśmy wszelkie nadzieję, na to, że jeszcze kiedyś w sprzedaży zobaczymy Travis Scott x Air Jordan 1... Pojawiło się jednak światełko w tunelu.

Sam temat Travis Scott x Air Jordan 1 w kolorystyce 'Chicago' przez masę sneakersowych grup i portali poruszany był już wielokrotnie. Wszytko kończyło się na tym, że będzie to wydanie F&F, że nigdy nie trafi do sprzedaży lub, że są to najzwyklejsze w świecie fejki. Sprawa jest jednak rozwojowa, a w sieci właśnie pojawiły się nowe fakty. Jeden z pracowników Round Two, kultowego vintage store założonego przez samego Seana Wotherspoona potwierdził, że buty trafią do sprzedaży, a co więcej ma te buty, w tej konkretnej kolorystyce 'In Hand'. Jest to dla nas nieco podejrzana sprawa, bowiem do tej pory sam Travis nie zdążył pochwalić się tym wydaniem, ale znając historie, nie takie rzeczy znikały z chińskich fabryk, gdzie szyte są buty. 

Buty w sprzedaży zobaczyć mamy jesienią tego roku. Czy pojawią się one na równi z zapowiadanymi wcześniej 'Rare Green'? Tego dowiemy się w ciągu kilku następnych miesięcy.


Jordan