Jeszcze w kwietniu zobaczymy nowe Jaden Smith x New Balance Vision Racer

09 kwiecień 2021
Jeszcze w kwietniu zobaczymy nowe Jaden Smith x New Balance Vision Racer

Współpraca Jadena Smitha i amerykańskiej marki New Balance ostatnimi czasy nieco zwolniła. Po premierze łącznie kilku kolorystyk nazwijmy to 'autorskich', a tak naprawdę hybrydowych New Balance Vision Racer słuch po tym duecie zaginął. Oczywiście, po cichu liczyliśmy na kolejny wspólny projekt, ale zupełnie nie spodziewaliśmy się, że duet ten po tygodniach nieobecności odgrzeje kotleta i raz jeszcze da nam znany już model. Niemniej jednak, z sympatii do nich warto Wam je pokazać. 

Bazą są doskonale nam znane Jaden Smith x New Balance Vision Racer, których cholewkę zaczerpnięto z budżetowego modelu X-Racer i postawiono na masywnej, segmentowej podeszwie w stylu Daddy Shoes. Zmiany zaszły w sposobie, a dokładnie w materiale, z którego skonstruowana została góra. Zamiast standardowego wręcz połączenia siateczki oraz różnych rodzajów skór mamy tutaj przypominający dżersej materiał oraz syntetyczne nakładki z drobinkami pozyskane z recyklingu w szarym kolorze. Jedynie logo N podkreślono czernią. Platformę utrzymano w podobnej tonacji, a półprzeźroczysty spód otrzymał nowe hasło - “[DO YOU SEE IT YET?]”, które wyparło dotychczasowe “(VISION RACER)”

Buty w wybranych sklepach, mamy nadzieję, że i w stołecznym Warsaw Sneaker Store zobaczymy już 21 kwietnia. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 150$.

Jaden Smith x New Balance Vision Racer
Kolor: Natural
Kod SKU: MSVRCRGA
Data premiery: 21 kwietnia, 2021
Cena: $150