Proponowany post

Jeszcze w marcu zadebiutują nowe adidas Yeezy Desert Boot “Taupe Blue”

16 marzec 2021
Jeszcze w marcu zadebiutują nowe adidas Yeezy Desert Boot “Taupe Blue”

Po shock dropie dosyć kontrowersyjnej kolorystyki adidas Yeezy Boost 380 'Covellite', które de facto dostaniecie w stołecznym butiku CL20 - KLIK, już za moment na półkach pojawią się naprawdę świetne, mogące okazać się idealnymi jesiennymi sneakersami adidas Yeezy Boost 350 V2 w kolorystyce 'Ash Pearl'. Jak się okazuje, to nie koniec butów spod szyldu Yeezy, które mamy dostać w tym miesiącu. 

Nie będą to ani masywne 700 w żadnej z odsłon, ani popularne 350, a kojarzące się z militarnym stylem adidas Yeezy Desert Boot w bezbłędnej kolorystyce “Taupe Blue”. Buty charakteryzuje wysoka cholewka do kostki w stylu wojskowych Boots'ów wykonana z zestawu materiałów premium. Skonstruowano ją przy użyciu miękkiej, oddychającej siateczki w czekoladowym kolorze, ciemnego zamszu oraz jasnej, beżowej skóry licowej. Wszystko to spleciono grubymi, oliwkowymi sznurówkami i postawiono na masywnej platformie. Model Yeezy Desert Boot, chociaż na pierwszy rzut oka podobny do wysokiej wersji Yeezy 500 różni się od niej właśnie podeszwą. W przypadku tytułowych adidas Yeezy Desert Boot “Taupe Blue” zdecydowano się stosunkowo stonowaną cholewkę postawić na kontrastującej swoim przepięknym odcieniem niebieskiego podeszwie z zębami na spodzie oraz tłoczonym logo adidas w centralnej części. 

Buty w wybranych sklepach, takich jak stołeczny butik CL20 zobaczymy z końcem marca, dokładnie 29. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 200$.