Proponowany post

Jeszcze W Tym Roku Zobaczyć Mamy Retro Nike Dunk High 'Black/Varsity Maize' Z 2012 Roku

08 czerwiec 2020
Jeszcze W Tym Roku Zobaczyć Mamy Retro Nike Dunk High 'Black/Varsity Maize' Z 2012 Roku

Chcąc nie chcąc musimy się przyzwyczaić do tego, że sportowa marka Nike, a w zasadzie osoby odpowiedzialne za wprowadzanie na rynek nowych produktów oraz uzupełnianie ich nowych wersji czy kolorystyk z biegiem czasu zaleje rynek kultowymi Dunkami. Nie trudno też tego nie zauważyć, bowiem sami niemal codziennie piszemy o tej wywodzącej się z 1985 roku sylwetce. 

Dziś cofnijmy się do 2012 roku, kiedy to w sprzedaży lądują mocno kontrastowe, wpadające w oko Nike Dunk High w żółto-czarnej kolorystyce 'Black/Varsity Maize'. Same buty niektórym z Was mogą kojarzyć się z ultra limitowanym wydaniem tego modelu, a dokładnie kolorystyce 'WU-TANG' z 1999 roku, których powstało jedynie 36 wyprodukowanych par. Oczywiście, w nadchodzącym retro 'Black/Varsity Maize', które zobaczyć mamy jeszcze w tym roku gołym okiem widać sporo różnic, niemniej jednak, to właśnie chyba z nimi najbardziej się one kojarzą i będą nie lada gratką dla customerów, to zabaw nad nimi. Mimo tego, że na ten moment nie dysponujemy jeszcze żadnymi zdjęciami nadchodzącego retro, to obstawiamy, że buty będą wyglądały tak, jak wydanie sprzed 8 lat. Upper dalej wykonany będzie z połączenia naturalnej, mięsistej skóry o lekkiej fakturze z nylonem na języku w kontrastującej, czarno-żółtej kolorystyce, która naniesiona została zarówno na cholewkę, jak i podeszwę. Jak tylko wpadną nam w ręce ich pierwsze foty, od razu się z nimi z Wami podzielimy.

Tak jak wspominaliśmy, buty w sprzedaży zobaczymy tego lata. Sugerowana cena detaliczna nie powinna przekroczyć 110$. Mamy nadzieję, że Dunki w końcu zobaczymy i w stołecznym butiku WS2.Nike Dunk High SP
Kolor: Black/Varsity Maize
Styl: CZ8149-002
Data: Lato 2020
Cena: $110

Nike