Proponowany post

Najlepsze Kosmiczne Filmy Na Ten Tydzień

Z okazji ostatniego sukcesu Elona Muska...

Jeszcze Więcej Nowych Zdjęć Air Jordan 11 'Bred'/Playoffs'

24 czerwiec 2019
Jeszcze Więcej Nowych Zdjęć Air Jordan 11 'Bred'/Playoffs'

Kolejny tydzień przynosi nam kolejne, nowe zdjęcia Air Jordan 11 'Bred'Playoffs'. Skoro wiemy już, jaki numer znajdzie się na tych butach i jaki będą one miały shape, zerknijmy na ujęcia, które znaleźliśmy na instagramowym profilu @hanzuying.  

Górna część cholewki wykonana jest materiału Ballistic Mesh. Z tyłu znajdziemy czarną skórę, gdzie mamy wyszytego czerwoną nicią Jumpmana, który na lewym bucie  zwrócony jest do przodu. Najbardziej charakterystyczny element cholewki, mudguard pokryty jest czarną skórą lakierowaną. Podobnie, jak w kilku ostatnich wydaniach Air Jordan 11 tak i tu mamy wysoki lakier.  Oczywiście na butach nie mogło zabraknąć metki na języku oraz numer "23" z tyłu. Upper osadzony jest na klasycznej, białej podeszwie środkowej i czerwonym outsole'u wykonanym z gumy transparentnej. Tu znajdziemy czarne detale i płytkę z włókna węglowego. Na wkładkach znajdziemy branding "Nike Air", a  buty będą zapakowane w pudło w stylu OG. 

Premiera Air Jordan 11 'Bred/Playoffs' odbędzie się 14 grudnia. Buty pojawią się na stronie producenta, znajdą się też w ofercie takich sklepów, jak warszawski KICKS Store i Sklep Koszykarza. Będzie to jeden z najważniejszych releasów od Jordan Brand w tym roku, na który czeka wielu sneaerheadów. Dla kogo z Was te buty to musthave?
Air Jordan 11 'Bred/Playoffs'
kolor: Black/White-Varsity Red
styl: 378037-061
cena: $220