Proponowany post

Jeszcze Więcej Nowych Zdjęć Air Jordan 6 'PSG'

11 czerwiec 2019
Jeszcze Więcej Nowych Zdjęć Air Jordan 6 'PSG'

W sieci pojawiło się kilka nowych zdjęć Air Jordan 6 'PSG', o których pisaliśmy już na naszej stronie. Buty są kontynuacją zapoczątkowanej w zeszłym roku współpracy pomiędzy Jordan Brand a klubem Paris Saint-Germain. Kolekcja, w której skład wchodziły buty i ubrania, cieszyła się sporym zainteresowaniem, dlatego jest spora szansa, że tegoroczna wersja odniesie podobny sukces. Zerknijmy jeszcze raz na nadchodzące szóstki. 

Cholewka tego wydania Air Jordan 6 jest wykonana z zamszu/nubuku. Projektanci zdecydowali się na połączenie czerni, którą widzimy z tyłu z szarymi wypełnieniami, które widzimy w bocznych panelach i na toe boxie. Pod spodem znajdziemy odblaskowy materiał 3M. Upper uzupełnia kilka czerwonych detali; Jumpman, lacelock i metka z napisem "Paname". Czerwień pojawia się też w postaci paska na neoprenowym języku. Warto wspomnieć, że każda para ma ten pasek pod innym kątem. Spoiler i górna, gumowa część języka z charakterystycznymi otworami na palce są lekko transparentne. Daje to całkiem fajny efekt. Elementem, który bardzo rzuca się w oczy, jest logo Paris Saint-Germain na pięcie, w które wplątano Jumpmana. Podobnie, jak w zeszłorocznym wydaniu Air Jordan 5, tak i tutaj na wkładkach umieszczono napis "Ici C'est Paris". Całość stoi na czarnym midsoleu z szarymi elementami, a jeszcze niżej mamy standardową podeszwę Air Jordan 6

Poza nowymi fotkami niestety nie mamy dla Was żadnych newsów dotyczących daty premiery. Wiadomo, że Air Jordan 6 'PSG' trafią do sprzedaży w lipcu. Jesteśmy przekonani, że w najbliższych dniach będą pojawiały się kolejne zdjęcia i informacje na temat tych butów. Możecie być pewni, że będziemy o nich jeszcze pisali. 
Air Jordan 6 “PSG”
kolor: Iron Grey/Infrared 23-Black
styl: CK1229-001
cena: $225
Tagi: jumpman23,