Proponowany post

Jeszcze Więcej Reebok Question

13 styczeń 2020
Jeszcze Więcej Reebok Question

Pod koniec zeszłego tygodnia pokazywaliśmy Wam model Reebok Question Low 'Oatmeal', który już wkrótce powinien pojawić się w sprzedaży. Wygląda na to, że to nie wszystko, co przygotowali dla nas projektanci marki. Stworzyli oni kolejne warianty kolorystyczne pierwszych Iversonów, ale tym razem chodzi o wersje wysoką cholewką. 

W przypadku obydwu kolorystyk zdecydowano się na bardzo klasyczne rozwiązanie. Pierwszy wariant, to połączenie bieli z czarnym tyłem i toe boxem, a do tego kilka złotych detali i czarny outsole. Druga, to coś w stylu "Pure White", czyli wszędzie biel, a do tego kontrastująca, błękitna, transparentna podeszwa zewnętrzna. Oba warianty omawianych Questionów wykonane są ze skóry, mają meshowy język i system amortyzacji Hexalite. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać, co sądzicie o tych butach. My musimy przyznać, że podobają nam się bardzo.

Niestety nie wiadomo na, kiedy marka Reebok zaplanowała drop swoich, nowych Questionów. Będziemy bardzo uważnie obserwowali stronę producenta. Bardzo możliwe, że buty pojawią się w ofercie warszawskiego KICKS Store i Sklepu Koszykarza