Proponowany post

Jeszcze Więcej Szczegółowych Zdjęć SoleFLy x Air Jordan 1 High OG

30 listopad 2018
Jeszcze Więcej Szczegółowych Zdjęć SoleFLy x Air Jordan 1 High OG

Nie dalej jak wczoraj pokazywaliśmy Wam na naszej stronie kilka fajnych, wyraźnych zdjęć lakierowanego wydania SoleFly x Air Jordan 1 High OG (do sprawdzenia tutaj). Dziś mamy dla Was jeszcze więcej fotek zarówno tej wersji, jak i tej drugiej, która jest równie dobra. Ostrzegamy, że ujęcia są naprawdę bardzo dobre i nas tylko denerwują tym, że nie będziemy mieli tych butów w naszej kolekcji.

Obydwa wydania SoleFly x Air Jordan 1 korzystają z połączenia kolorów zielonego i pomarańczowego. Skórzana wersja ma układ kolorów podobny do tego, który widzieliśmy w wielu innych, tegorocznych wydaniach AJ1, między innymi 'Bred Toe'. Na nowych fotkach widać, że jakość materiałów jest bardzo dobra. W związku z tym, ze jest to kolaboracja, na butach nie brakuje licznych smaczków związanych z butikiem. Na metkach po wewnętrznej stronie obu języków umieszczono napis "MIA" oraz liczbę "305". Oba symbole odnoszą się do Miami. Na panelu w tylnej części cholewki znajdziemy też tłoczone logo SoleFly. Niestety nie widzimy tego na zdjęciach, ale podejrzewamy, że to wydanie ma podobną, co wersja lakierowana wkładkę z grafiką przedstawiającą stan Floryda. W komplecie z butami są aż trzy pary sznurowadeł, które zakończone są metalowymi agletami w złotym kolorze. Jest też brelok w kształcie Jumpmana.
Nie ma co ukrywać, że obie wersje są rewelacyjne i ciężko jest nam się zdecydować, która z nich jest fajniejsza. Szkoda, że nie uda nam się żadnej zdobyć. Przypomnijmy tylko, że wydanie ze skóry lakierowanej jest bardzo limitowane, powstały tylko 23 pary.

Wersja, której cholewka wykonana jest ze skóry będzie do kupienia 8 grudnia podczas Art Basel, które co roku odbywa się w Miami. Niestety w ten termin mamy już zajęty, ale może ktoś z Was się wybiera?