Proponowany post

Jeszcze Więcej Zdjęć Air Jordan 1 High OG 'First Class Flight'

16 maj 2019
Jeszcze Więcej Zdjęć Air Jordan 1 High OG 'First Class Flight'

Przy okazji tego wpisu zerkniemy na kolejne nadchodzące Air Jordan 1 High OG. Podobnie, jak w przypadku Satin 'Black Toe', mamy dla Was kilka nowych zdjęć jedynek, o których pisaliśmy już na naszej stronie. Chodzi o Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'First Class Flight'.

Cholewka tego wydania Air Jordan 1 wykonana jest z białej, perforowanej skóry. Dość nietypowymi ozdobami na tych Air Jordan 1 są kreskowe oraz symbole recyklingu z liczbą "23". Jest też napis "First Class Flight". Znaczki, kody i symbole są odniesieniem działu wysyłek marki Jordan. Po zewnętrznej stronie można zobaczyć też mały autograf Michaela Jordana. Biel cholewki przełamana została odcieniem koloru żółtego, który znajdziemy na kołnierzu, Swooshu po wewnętrznej stronie i na podeszwie zewnętrznej. Żółta jest też metka na języku, gdzie na czarno zaznaczono branding "Nike Air". Na butach nie brakuje klasycznego "Wings Logo", ale w tej wersji jest ono w kolorze kołnierza. Perz język biegnie też czerwona, kontrastująca nitka. Upper stoi na białej podeszwie środkowej i żółtym outsole'u.

Nadal nie jest nam znana dokładna data premiery, ale mówi się, że Air Jordan 1 High OG 'First Class Flight' trafią na sklepowe półki w lipcu. Mamy nadzieję, że buty trafią na polski rynek i, że marka planuje też więcej wariantów kolorystycznych, które będą korzystały z "wysyłkowych"emblematów.
Air Jordan 1 Retro High OG
kolor: White/Dynamic Yellow-Black
styl: 555088-170
cena: $160
Tagi: jumpman23,