Proponowany post

Jeszcze Więcej Zdjęć Air Jordan 1 High OG 'Obsidian'

24 kwiecień 2019
Jeszcze Więcej Zdjęć Air Jordan 1 High OG 'Obsidian'

Do premiery Air Jordan 1 High OG w kolorystyce 'Obsidian' zostało jeszcze dużo czasu. Buty pojawią się w sprzedaży dopiero w sierpniu, ale co chwilę pojawiają się nowe zdjęcia. Tak samo jest i tym razem. Mamy dla Was kilka nowych ujęć tych jedynek, które nie wiemy jak Wam, ale nam podobają się coraz bardziej. 

Cholewka tego wydania Air Jordan 1, wykonana jest ze skóry. Projektanci postanowili połączyć tutaj kolory granatowy, biały i błękitny, co naszym zdaniem wypadło całkiem nieźle. Buty mają biały, nylonowy język, na którego szczycie widać metkę z brandingiem "Nike Air", a na kołnierzu nie brakuje charakterystycznego, tłoczonego "Wings Logo". Całość stoi na białej podeszwie środkowej i granatowym outsole'u. Para ze zdjęć ma zamontowane granatowe sznurki, ale możemy się spodziewać, że podobnie jak w przypadku kilku poprzednich wydań Air Jordan 1 High OG, tak i tutaj w zestawie dostaniemy kilka kompletów sznurowadeł. 

Premiera Air Jordan 1 High OG 'Obsidian' odbędzie się 17 sierpnia. Buty będą dostępne w oficjalnym sklepie producenta, prawdopodobnie też w aplikacji SNEAKRS. Mamy nadzieję, że  będzie je można też nabyć u polskich retailerów, których oferta zawiera produkty marki Jordan. Mamy tu na myśli warszawski KICKS Store i Sklepu Koszykarza, a także Warsaw Sneaker Store i sieć sklepów World Box


Air Jordan 1 Retro High OG
kolor: Sail/Obsidian-University Blue
styl: 555088-140
cena: $160
Tagi: jumpman23,