Proponowany post

Trophy Room x Air Jordan 5 JSP - Zapowiedź

Pierwsze zdjęcie limitowanych piątek.

Joel Embiid Z Nowym Bucianym Kontraktem

11 październik 2018
Joel Embiid Z Nowym Bucianym Kontraktem

Zawodnik Philadelphia 76ers, który dość szybko staje się gwiazdą NBA, od nowego sezonu będzie grał w butach marki Under Armour. Do tej pory Embiid grał w adidasach, ale najwyraźniej amerykańska firma zaproponowała więcej niż "trzy paski". Nie zostały podane żadne kwoty, ale podobno umowa z Under Armour, którą Joel podpisał na 5 lat, zrobi z niego najlepiej zarabiającego centra w NBA, i chodzi tu oczywiście o kontrakt sponsorski/buciany. 

Na przejście Embiida do Under Armour zanosiło się już od jakiegoś czasu i wiele źródeł mówiło, że Joel znajdzie się w obuwniczej drużynie razem ze Stephem Curry. W butach tej marki widziano go podczas kilku treningów, a nawet w meczach preseason. W jednym z ostatnich spotkań, które 76ers rozegrali w Chinach przeciwko Dallas Maverics, Embid spędził na parkiecie 28 minut. W tym czasie zdobył 29 punktów, 7 zbiórek i 4 asysty. W tym meczu na nogach miał model Under Armour HOVR Havoc. Należy się spodziewać, że w nadchodzącym sezonie Embiid będzie grał w tym i kilku innych, różnych modelach marki. W kontrakcie, który podpisał jest zapis o sygnowanym modelu. Ciekawe, jak będą wyglądały jego buty i jaką będą nosiły nazwę. Macie jakieś pomysły? Pozostaje nam jedynie czekać. 

Zbliżający się sezon NBA, którego start już 16 października zapowiada się bardzo ekscytująco i to zarówno pod względem sportowym, jak i kicksowym. My już nie możemy się doczekać. Zanosi się na to, że nasz cykl "Co na Parkiecie Piszczy" będzie mocną pozycją na naszej stronie.    


Tagi: nba,