Proponowany post

John Elliott I Nike We Wspólnym Projekcie

22 maj 2018
John Elliott I Nike We Wspólnym Projekcie

Lebron James i John Elliott pracują nad wspólnym projektem, którego efektem ma być kolekcja odzieży męskiej pasującej do butów nazwanych John Elliott x Nike Lebron Icon. Sam King James był widziany już w tym modelu i musimy przyznać, że buty wyglądają naprawdę dobrze. 

Cholewka butów wykonana jest z transparentnego materiału, co daje bardzo fajny efekt w postaci przybierania koloru skarpet (dobrze to widać na jednym ze zdjęć poniżej). Niestety nie jesteśmy w stanie określić, jaki to rodzaj materiału. Możliwe, że jest to coś podobnego do cholewki w Off White x Converse All Star. W kilku miejscach na cholewce pojawiają się logotypy Nike. Od spodu buty mają podeszwę z poduszką Max Air na całej długości i jest ona zapożyczona z Lebron 8. Ciekawe, dlaczego wybrano akurat ten model? Nie wiemy, jak Wam, ale nam te buty bardzo przypadły do gustu, niestety spodziewamy się, że nie będzie łatwo je zdobyć.

Jeśli chodzi o premierę, to dokładna data nie została jeszcze określona, mówi się jednak, że John Elliott x Nike Lebron Icon pojawią się w wybranych punktach w sierpniu. Z pewnością będzie to wydanie mocno limitowane. Zaglądajcie na tenisufki.eu po więcej informacji, które powinny pojawić się wkrótce.    Tagi: king james