Proponowany post

Supreme Drop List 26.09 2019

Już w PONIEDZIAŁEK!

John Geiger Co. 002 Low 'Highlighter' Pack

07 sierpień 2019
John Geiger Co. 002 Low 'Highlighter' Pack

To pierwszy raz, kiedy dzielimy się z Wami newsem dotyczącym marki John Geiger Co. Jak nie trudno się domyślić, za wszytko odpowiedzialny jest John Geiger, którego zamiłowanie do tworzenia zrodziło się już w dzieciństwie. Zamysł brandu jest bardzo prosty i łączyć ma w sobie wszechstronność, styl oraz wygodę jednocześnie eksperymentując z kolorami, co akurat jest elementem rozpoznawczym tego brandu.

W swojej ofercie John Geiger Co.ma jeden dominujący model o nazwie 002 w wersji Low lub High, który wraz z dniem premiery znika z asortymentu marki. Wszystko dzieje się tak, ze względu na specyficzną politykę marki. John wypuszcza krótkie, limitowane serie swoich produktów tak, jak w przypadku tytułowej ograniczonej jedynie do 100 sztuk z koloru, ale stosunkowo często. Wiemy, że w sezonie SS20 zobaczymy też kolejne nowości, takie jak 003, ale o tym innym razem. W ramach nadchodzącego 'Highlighter' Packu w sprzedaży zobaczycie dwie neonowe kolorystyki modelu 0002 Low w wersji pomarańczowej lub różowej do wyboru. Cholewka wykonana jest z elastycznego neoprenu, wspieranego okalającym ją systemem sznurowania i postawiona na szczycie jasnej podeszwy. 

Ciekawy jest też system sprzedaży. Chętni mogą kupić cały set 'Highlighter' w cenie 650$ lub każdą kolorystykę z osobna za 320$. Do każdej pary dołączone są customowe skarpetki. Sprzedaż rusza 10 sierpnia. Buty zdobyć możecie tutaj.
John Geiger Co.