Proponowany post

Jordan CP3.XI 'Taxi' - Zapowiedź

12 kwiecień 2018
Jordan CP3.XI 'Taxi' - Zapowiedź

Jedenasty model butów Chrisa Paula zadebiutował bardzo późno w sezonie, a do tego dość niespodziewanie. Pierwszy raz zobaczyliśmy CP3.XI pod koniec marca, kiedy to Paul wybiegł w nich na boisko w meczu przeciwko Blazers. Dziś mamy dla Was zapowiedź nowej kolorystyki, którą nazwano 'Taxi'. Powinna ona pojawić się w sprzedaż już niedługo. 

Ten wariant kolorystyczny luźno nawiązuje do popularnych Air Jordan 12 'Taxi'. Chodzi tutah o połączenie kolorów czarnego z żółtym. Ciemna cholewka wykonana z siateczki ma na toe boxie materiał przypominający zamsz lub nubuk. Do tego czerwone logotypy CP i Jumpman zaakcentowane na czerwono. Całość stoi na żółtym midsoleu z czarnym pasem, a jeszcze niżej znajdziemy białą podeszwę zewnętrzną.

Konkretna data premiery nie została jeszcze podana, wiadomo jedynie, że buty mają pojawić się w sklepach w trakcie trwania fazy playoff. Jesteśmy niemalże pewni, że CP3.XI znajdą się w ofercie takich sklepów, jak KICKS Store czy Sklep Koszykarza. Poniżej wrzucamy porcję oficjalnych zdjęć od Jordan Brand.

 jordan

 

Tagi: -