Proponowany post

Jordan Jumpman Diamond Czyli Nowy Model Od Jordan Brand

27 czerwiec 2019
Jordan Jumpman Diamond Czyli Nowy Model Od Jordan Brand

Model Jumpman Diamond to najnowsza basketowa propozycja od Jordan Brand. Za tym projektem stoi nie kto inny, jak sam Tinker Hatfield. Buty są ciekawe, mają w miarę prosty design, który wzbogacono o charakterystyczny element. Marka podzieliła się ze światem fotkami, prezentującymi kilka nadchodzących kolorystyk.

Nie mamy pewności, jakie materiały zostały wykorzystane w konstrukcji cholewki. Obstawiamy, że w zależności od kolorystyki dostaniemy różne rozwiązania. Czarna wersja, to ewidentnie któryś z materiałów tekstylnych, natomiast białe wyglądają, jak zbudowane ze skóry. Przekonamy się, bo już wkrótce powinno pojawić się więcej informacji na temat systemów, jakie znajdziemy w tym modelu. Na pewno mamy do czynienia z meshowym językiem, który będzie dostarczał trochę wentylacji. Elementami, które najbardziej rzucają się w oczy, są usztywnienia po bokach, które mają otwory o diamentowych kształtach. Ich zadaniem jest stabilizacja stopy przy ruchach bocznych. Nas zastanawia, jaki wpływ na amortyzację będą miały te "klatki", albowiem sięgają one aż podeszwy środkowej. Wierzymy jednak, że Tinker i zespół projektantów wiedzą, co robią i nie pojawią się żadne problemy. Na jednym z ujęć widać, że buty są w śródstopiu wyposażone w poduszkę Zoom Air, ale nie wiemy, w jakim kształcie i jakiej grubości. Bardzo obiecująco wygląda klasyczny, agresywny bieżnik. Zanosi się, że trakcja będzie stała na bardzo wysokim poziomie. 

Źródła podają, że Jordan Jumpman Diamond trafią na sklepowe półki już 1 lipca. Spodziewamy się, że poza oficjalnym sklepem producenta buty będzie można kupić u basketowych specjalistów z warszawskiego KICKS Store i Sklepu Koszykarza. Będziemy czekali z niecierpliwością, bo bardzo lubimy testować nowe modele.