Proponowany post

Jordan Legacy 312 'Black Suede' - Zapowiedź

07 styczeń 2019
Jordan Legacy 312 'Black Suede' - Zapowiedź
Kolejna wersja kolorystyczna nowej hybrydy od Jordana.

Już wkrótce w sprzedaży pojawi się kolejna, bardzo ciekawa wersja kolorystyczna modelu Jordan Legacy 312. Marka kładzie duży nacisk na tworzenie nowych wariantów kolorystycznych modelu, który łączy w sobie Air Jordan 1, Air Jordan 3 i Nike Air Traiuner. Tym razem najnowszą hybrydę od Jordan Brand zobaczymy w wersji 'Black Suede', ale chyba spokojnie można by ją też nazwać 'Bred'. 

Czarna cholewka wykonana jest z grubego zamszu. Pokrywa on niemalże wszystkie jej elementy, ale projektanci nie zapomnieli o umieszczeniu panelu z Elephant Printu, a w okolicy kołnierza widoczny jest też skórzany element. Ciekawie wygląda metka na nylonowym języku, która w odróżnieniu od pozostałych wersji kolorystycznych tego modelu, nie ma kontrastującego brandingu "Nike Air". Ciemna góra stoi na trójkowej podeszwie, która wygląda jak zapożyczona z Air Jordan 3 'Katrina'.

Zerknijcie na poniższe foty i dajcie nam znać, jak podobają Wam się Jordan Legacy 312 w wariancie 'Black Suede'. Buty już niedługo powinny trafić na sklepowe półki, ale nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie to nastąpi. Jak tylko będziemy w posiadaniu takich informacji i większej ilości zdjęć, od razu się nimi z Wami podzielimy.


jordan