Proponowany post

Jordan Legacy 312 Low 'Chicago' - Oficjalne Zdjęcia

21 czerwiec 2019
Jordan Legacy  312 Low 'Chicago' - Oficjalne Zdjęcia

Można się było tego spodziewać. Model Jordan Legacy 312 dostępny jest (i był) w wielu różnych wariantach kolorystycznych, ale to że pojawią się w klasycznej wersji 'Chicago' było tylko kwestią czasu. Buty już wkrótce pojawią się w sprzedaży, bo marka Jordan pokazała serię oficjalnych zdjęć. Czy to najlepsza jak dotąd kolorystyka tego modelu?

Jak wiadomo Jordan Legacy 312 to połączenie Air Jordan 1 i Air Jordan 3 z małą domieszką Nike Air Trainer. Cholewka butów pokryta jest czerwoną i białą skórą, a układ tych kolorów przypomina ten z jedynek 'Chicago'...stąd też nazwa. Buty mają czarny język wykonany z nylonu, który na samej górze posiada metkę z "Wings Logo". Tył cholewki został wzięty z Air Jordan 3 dlatego mamy tutaj panel pokryty Elephant Printem oraz czarny Heel Tab z białym Jumpmanem. Całość stoi na jasnym midsoleu w stylu vintage i szarej podeszwie zewnętrznej z czerwonymi detalami.

Poza zdjęciami nie mamy dla Was żadnej konkretnej informacji dotyczącej premiery tych butów. Możemy się jednak spodziewać, że Jordan Legacy 312 'Chicago' pojawią się na sklepowych półkach już niedługo. Buty będzie można kupić na stronie producenta, ale bardzo możliwe, że znajdą się one w ofercie polskich retailerów. Zerknijcie na poniższe fotki i dajcie nam znać w komentarzach, co sądzicie o tym wydaniu Jordan Legacy 312.


jordan

Tagi: jumpman23,