Proponowany post

Jordan Legacy 312 Low - Oficjalne Zdjęcia

06 marzec 2019
Jordan Legacy 312 Low - Oficjalne Zdjęcia
Nadchodzą dwie kolorystyki Jordanowej hybrydy

Jeśli są wśród naszych czytelników fani hybrydowych propozycji od Jordan Brand, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Projekt  Jordan Legacy 312, który zakładał połączenie elementów Air Jordan 1, Air Jordan 3 i Nike Air Trainer spotkał się ze zróżnicowanym odbiorem pośród entuzjastów obuwia, choć nie ma co ukrywać, że pojawiło się kilka mocnych kolorystyk, to marka postanowiła spróbować czegoś więcej. Pojawiły się właśnie oficjalne zdjęcia dwóch, nadchodzących kolorystyk, niskiej wersji modelu Jordan Legacy 312. Jedną z nich dostaniemy w ciekawym, przyjemnym wariancie kolorystycznym, natomiast drugi to w zasadzie klasyczne, bardzo lubiane rozwiązanie.

Zaczniemy od tej drugiej, bo mamy tutaj do czynienia z wersją 'Bred', choć ze względu na występowanie "Elephant printu" można pokusić się o nazwanie ich 'Black Cement'. Można też wyjść z założenia, że jeżeli te buty to hybryda, to połączmy też nazwę kolorystyki i wyjdzie nam 'Bred Cement'. Tak czy owak cholewka wykonana jest ze skóry, którą zabarwiono na kolory czarny i czerwony. Całość stoi na klasycznej, trójkowej podeszwie.
Drugi wariant kolorystyczny nosi nazwę 'Pale Vanilla'. W tym wydaniu upper wykonany jest z połączenia skóry i zamszu, a obydwa te materiały są w przyjemnym bezowym odcieniu. Na cholewce znajdziemy kilka czarnych elementów, które tworzą przyjemny kontrast. Napis "Nike" na pasku, Jumpman na heel tabie i część podeszwy środkowej są w żółtym kolorze, który też fajnie się tutaj komponuje.
Ciekawostką jest fakt, że na nylonowym języku zamiast standardowego brandingu "Nike Air", niska wersja Legacy 312 mają metkę z "Wings Logo".

Jeśli chodzi o premierę, to Jordan Legacy 312 Low w wersji 'Bred Cement' i 'Pale Vanilla' mają trafić na sklepowe półki już w marcu. Producent nie podał dokładnej daty, ale osoby zainteresowane powinny uważnie obserwować Sklep Koszykarza, czy warszawski KICKS Store, bo właśnie w tym sklepach powinny się one pojawić. Zerknijcie na poniższe zdjęcia i dajcie nam znać w komentarzach, jak podobają wam się krótkie Legacy 312.


Jordan Legacy 312 Low
kolor: Black/University Red
style Code: CD7069-006
cena: $140Jordan Legacy 312 Low
style Code: CD7069-200
cena: $140
Tagi: jumpman23,