Proponowany post

Jordan React Havoc W Kolorystyce 'UNC'

07 sierpień 2019
Jordan React Havoc W Kolorystyce 'UNC'

Jordan React Havoc, to najnowsza, biegowa propozycja od amerykańskiej marki. Kilka tygodni temu pokazywaliśmy Wam oficjalne zdjęcia kolorystyki 'PSG', która wchodzi w skład tegorocznej kolekcji, która powstała we współpracy w paryskim klubem. Projektanci Jordan Brand przygotowali też wariant kolorystyczny w barwach uczelni North Carolina. Jak się okazuje, nie będzie to ekskluzywne wydanie, które dostaną jedynie zawodnicy i trenerzy Tar Heels. Kolorystyka 'UNC' trafi do normalnej sprzedaży!

Cholewka, która wykonana jest z syntetycznych materiałów łączy w sobie kolory biały i szary. Możemy je zobaczyć po zewnętrznej i wewnętrznej stronie. Ta kombinacja uzupełniona jest przez charakterystyczne, błękitne detale oraz emblemat uczelni North Carolina, który widać na pięcie. Cholewka osadzona jest na białej piance REACT, którą z przodu wspiera poduszka Zoom Air. To połączenie musi dostarczać niebywałej amortyzacji. Na samym spodzie mamy kawałek przeźroczystej, gumowej podeszwy zewnętrznej.

Czy Jordan React Havoc w kolorystyce 'UNC' będzie można kupić u polskich retailerów...tego niestety nie wiemy w tym momencie. Mamy jednak nadzieję, że tak się stanie, bo buty prezentują się naprawdę nieźle. W tej chwili buty można dorwać w kilku zagranicznych sklepach. Zerknijcie na poniższe fotki i dajcie nam znać, co sądzicie o tych jordanach do biegania.
Jordan React Havoc “UNC”
kolor: White/University Blue-Light Smoke Grey
styl: CJ6749-104
cena: $130