Proponowany post

Jordan Ultra.Fly 3 - Nowa Kolorystyka

11 lipiec 2018
Jordan Ultra.Fly 3 - Nowa Kolorystyka

Na horyzoncie pojawiła się kolejna kolorystyka modelu Jordan Ultra.Fly 3. Są to nowe, performanceowe buty, które niedługo powinny pojawić się w sprzedaży, a w nadchodzącym sezonie NBA powinniśmy zobaczyć je u zawodników związanych z marką.  Jest to bardzo ciekawy model, który swoim designem nawiązuje do bogatej historii marki. Mamy tu na myśli podobieństwo do takich butów jak Air Jordan 18 czy 19. Są też trochę podobne do Why Note Zer01

Projektanci Jordan Brand po raz kolejny postawili na zakryte syntetycznym materiałem sznurowadła. Do takiego wyglądu zdążyliśmy się już przyzwyczaić i w naszej ocenie wygląda to bardzo estetycznie i nadaje tym butom opływowego kształtu. Z tyłu cholewka wykonana jest z czarnej, syntetycznej siateczki. Od spodu mamy midsole z pianki Phylon, ale prawdopodobnie za amortyzację będzie odpowiadał jeszcze jakiś inny system; Zoom lub React. Na podeszwie bardzo ciekawie zaznaczony jest numer "23", który będzie widać z daleka. 

Niestety nie mamy pewności, kiedy dokładnie Jordan Ultra.Fly 3 trafią na sklepowe półki. Wiemy jednak, że buty będą dostępne u naszych polskich, basketowych specjalistów ze Sklepu Koszykarza i KICKS Store. Czekamy na dalsze informacje i zdjęcia. Zaglądajcie na tenisufki.eu!


Tagi: jumpman23,