Proponowany post

Jordan Why Not Zer0.1 'Cotton Shot' - Zapowiedź

22 luty 2018
Jordan Why Not Zer0.1 'Cotton Shot' - Zapowiedź

Nie tak dawno temu, mogliście zobaczyć na naszej stronie zdjęcia pokazujące kilka nadchodzących kolorystyk nowego buta Russella Westbrooka. Dziś mamy dla Was nieco szerszy opis jednej z nich, którą nazwano "Cotton Shot". Jest ona dedykowana ojcu Russella, który sporo czasu poświęcał na trenowanie z młodym. Jego ulubionym powiedzeniem podczas treningów rzutowych było "All Cotton", co znaczyło, że każde trafienie do kosza dotykało jedynie siatki. 

Buty ubrane głównie w kolor pomarańczowy. Występuje on zarówno na cholewce, jak i podeszwie środkowej. Do tego mamy delikatne niebieskie akcenty. Od spodu outsole jest w białym kolorze. Całość składa się na barwy Oklahoma City Thunder. W związku z tym, że jest to dedykowana wersja kolorystyczna, znalazło się na niej kilka smaczków takich jak siatka wisząca na koszu, która zastępuje literę "o" w napisie "Why Not" znajdującym się na języku. Ozdobiona jest też wkładka, która ma specjalne logo. 

Jordan Why Not Zer0.1 "Cotton Shot" swoją premierę będą miały 25 lutego. Wstępnie mówi się, że mają być dostępne jedynie w wybranych punktach, ale mamy nadzieję, że pojawią się też na polskim rynku. Obserwujcie poczynania takich sklepów jak KICKS Store czy Sklep Koszykarza, może u nich znajdziecie te buty. Poniżej możecie zobaczyć zestaw oficjalnych zdjęć od Nike.
jordan

Tagi: -