Proponowany post

Nike WMNS Air Max 1 Premium 'Black Leopard'

Kolejne kozackie jedynki na horyzoncie.

Jordan Why Not Zer0.1 'Cement' - Data Premiery

11 lipiec 2018
Jordan Why Not Zer0.1 'Cement' - Data Premiery

Poznaliśmy datę premiery kolejnej kolorystyki butów Russella Westbrooka w wersji low. Jordan Why Not Zer0.1 low 'Cement' pojawią się w sprzedaży w sierpniu, ale już teraz mamy ich pierwsze fotki. Buty będą częścią kolekcji, w której skład wejdą też Air Jordan 10 'Cement'.  

Cholewka jest w całości szara z charakterystycznym 'Cementowym' motywem. Do tego czarny Jumpman i logo Westbrooka na języku. Zapiętek, podeszwa środkowa i zewnętrzna też są szare, co sprawia, że mamy tutaj do czynienia z "betonowymi bucikami" rodem z filmów gangsterskich. Naszym zdaniem projektanci mogli pomyśleć nad jakimś kontrastującym kolorem, który ożywiłby te buty, bo wydają się one trochę nudne. Możliwe, że na żywo i na nogach wyglądają lepiej. O tym przekonamy się wkrótce.

Premiera Jordan Why Not Zer0.1 low 'Cement' przewidziana jest na nietypowy dzień, bo wtorek, 7 sierpnia. O tym, czy buty będą dostępne w polskich sklepach takich, jak KICKS Store czy Sklep Koszykarza poinformujemy Was w następnych wpisach, kiedy pojawi się więcej fotek. 


Jordan Why Not Zer0.1 Low 'Cement'
styl: AR0043-002
kolor: Light Smoke Grey/Black-Iron Grey White
cena: $115