Proponowany post

Jordan Why Not Zer0.1 'Do You' - Oficjalne Zdjęcia

27 kwiecień 2018
Jordan Why Not Zer0.1 'Do You' - Oficjalne Zdjęcia

Przed nami kolejna kolorystyka modelu Jordan Why Not Zer0.1. Na pierwszy rzut oka wygląda ona na zwyczajne, białe wydanie butów Westbrooka. Jednak marka Jordan wymyśliła coś zupełnie innego.  

Biała cholewka jest w tym przypadku postrzegana jako "płótno", które będziemy mogli dowolnie pomalować, dzięki dwóm markerom zawartym w zestawie. Russ bardzo często sam wypisuje różne rzeczy na swoich butach, a idąc jego hasłem "dlaczego nie?" powstał niniejszy pomysł. Marka zachęca w ten sposób do wyrażania siebie, wszak nazwę kolorystyki  'Do You' można przetłumaczyć 'bądź sobą'. Bardzo ciekawe, proste rozwiązanie, które może okazać się strzałem w dziesiątkę. Z pewnością jest to też niezła okazja dla customizerów, na prezentację swojej inwencji twórczej. Jak myślicie, pojawią się jakieś prace w internecie?

Jordan Why Not Zer0.1 'Do You' mają pojawić się w sprzedaży już 1 maja. Niestety nie wiemy, czy buty będą dostępne na polskim rynku. Sklepami, które mają szanse mieć je w swojej ofercie są Sklep Koszykarza i KICKS Store, zachęcamy do sprawdzania ich stron. Poniżej porcja oficjalnych zdjęć prosto od nike.

jordan