Proponowany post

Jordan Why Not Zer0.2 'All-Star' - Pierwsze Zdjęcia

05 luty 2019
Jordan Why Not Zer0.2 'All-Star' - Pierwsze Zdjęcia

Russell Westbrook to od kilku lat stały uczestnik NBA All-Star Game. W siedmiu dotychczasowych występach w tym evencie, udało mu się zdobyć dwie nagrody MVP. Wiemy już, jak będą wyglądały jego buty, w których, już w przyszłym tygodniu "Russ" wybiegnie na parkiet w swoim ósmym meczu tego typu. Będą to oczywiście Why Not Zer0.2, czyli drugi sygnowany modelu Westbrooka od Jordan Brand. Mamy nawet kilka pierwszych zdjęć, które możecie zobaczyć poniżej.

Mamy tutaj do czynienia z bardzo szaloną kolorystyką. Na butach znalazło się wiele różnych barw i odcieni. Na cholewce można dostrzec kamuflaż pustynny i "woodland", które połączono z "Voltowymi" sznurówkami i "żarówiastymi" kolorami widzianymi na podeszwie. W okolicy toe boxa projektanci wpasowali jeszcze "Elephant Print". Całość wygląda bardzo pstrokato, ale idealnie pasuje do postaci Westbrooka, który bardzo często szokuje swoimi "cywilnymi" ubraniami. 

Jordan Brand nie podało dokładnej daty premiery tych butów, ale należy się spodziewać, że Jordan Why Not Zer0.2 'All-Star' pojawią się na sklepowych półkach już wkrótce. Mamy nadzieję, że znajdą sie one w ofercie polskich sklepów specjalizujących się w butach basketowych. Mowa oczywiście o Sklepie Koszykarza i warszawskim KICKS Store.


jordan