Proponowany post

Jordan Why Not Zer0.2 SE 'The Circut'

25 czerwiec 2019
Jordan Why Not Zer0.2 SE 'The Circut'

Jordan Brand ma dla nas nową wersję modelu Why Not Zer0.2. Drugi sygnowany model Russella Westbrooka zobaczymy z bardzo fajnym, surowym wydaniu. Chyba najlepszym określeniem dla tego wydania będzie w stylu "OFF-WHITE"...albo "Deconstructed". Jeśli mamy być szczerzy, to wersja SE podoba nam się zdecydowanie bardziej niż pierwowzór. Ma ona być też niższa i lżejsza niż "zwykłe" Why Not Zer0.2.

Cholewka kolorystyki 'The Circut' zbudowana jest  z kilku różnych materiałów. Mamy tutaj połączenie meshu, zamszu/skóry i przeźroczystego materiału, podobnego do tego z Nike React Element 87. Projektanci zdjęli z butów pikowany kołnierz przez co, dostajemy nieco niższą i lżejszą cholewkę. Jeśli chodzi o kolory, to dominuje tutaj biel i szarości, które zestawiono z niebieskimi, czerwonymi i jaskrawo-żółtymi detalami. Zmianie nie uległa podeszwa, na której osadzony jest upper. Midsole to miękka pianka, wyposażona w poduszkę Zoom Air umieszczoną pod śródstopiem. Podeszwa zewnętrzna wykonana jest z gumy transparentnej z bieżnikiem w kształcie okręgów. Całość prezentuje się naprawdę bardzo dobrze i w naszej ocenie jeszcze bardziej pasuje do szalonej osobowości i stylu Russella Westbrooka

Premiera Jordan Why Not Zer0.2 SE w kolorystyce 'The Circut' zaplanowana została na 11 lipca. Buty wpisaliśmy już do naszego tenisufkowego kalendarza. Nowa wersja butów Westbrooka powinna pojawić się na stronie producenta. Nie jest to jeszcze potwierdzona informacja, ale powinny one pojawić się też w ofercie warszawskiego KICKS Store i Sklepu Koszykarza. Jesteśmy przekonani, że już wkrótce pojawi się więcej zdjęć dzięki którym będziemy mogli dokładniej i z każdej strony obejrzeć te buty.