Proponowany post

Jordan Why Not Zer0.3 'Black Cement'

09 kwiecień 2020
Jordan Why Not Zer0.3 'Black Cement'

Do tej pory wszystkie zaprezentowane warianty kolorystyczne modelu Why Not Zer0.3 bardzo nam się podobały. Dziś jednak trafiliśmy na pierwsze zdjęcie kolejnej kolorystyki, która w naszej ocenie bije całą resztę na głowę. Projektanci Jordan Brand sięgnęli po klasyk. Buty Russella Westbrooka pomalowali w motyw zaczerpnięty z Air Jordan 3 'Black Cement'

Buty mają czarną cholewkę, którą w kilku miejscach uzupełniają panele pokryte elephant printem. Nie mamy pewności, czy jest to ten sam materiał, co na trójkach, ale wygląda on całkiem nieźle. Upper ma ciekawe czerwone przeszycia i szary, meshowy język. Na szczególną uwagę zasługuje metka ozdobiona brandingiem "Nike Air". Jest to oczywiste nawiązanie do oryginalnych AJ3 z 1988 roku. Całość stoi na białej podeszwie środkowej i szarym outsole'u. W tej chwili dostępne jest tylko jedno zdjęcie. Jesteśmy jednak pewni, że już wkrótce pojawią się kolejne, które pokażą nam więcej szczegółów. 

Znana jest dokładna data premiery. Jordan Why Not Zer0.3 w kolorystyce 'Black Cement' pojawią się w sprzedaży. Buty trafią na sklepowe półki 23 kwietnia. Będzie je można kupić na stronie producenta, ale spodziewamy się, że zasilą też ofertę Sklepu Koszykarza i warszawskiego KICKS StoreJordan Why Not Zer0.3 “Black Cement”
kolor: Black/Bright Crimson-Cement Grey-White
styl: CD3003-006
cena: $130