Proponowany post

Jordan Zoom Tenacity 88 'True Blue' i 'Black Cement' - Zapowiedź

14 marzec 2018
Jordan Zoom Tenacity 88 'True Blue' i 'Black Cement' -  Zapowiedź

Już niedługo w sprzedaży pojawią się buty marki Jordan przeznaczone do biegania. Nazywają się one Zoom Tenacity 88, a jednymi z pierwszych dostępnych kolorów będą "True Blue" i "Black Cement". Oba warianty są oczywiście zapożyczone z OGsowych kolorystyk Air Jordan 3. 

Nie wiemy jeszcze dokładnie, z jakich materiałów wykonane są nowe biegówki od Jordana, ale obstawiamy, że będzie to swego rodzaju mesh pomieszany z Hyperfusem. W związku z tym, że Zoom Tenacity czerpią z klasycznych AJ3, nie mogło zabraknąć kilku charakterystycznych elementów. Mamy wzór przypominający elephant print i oczka na sznurowadła. Z tyłu na pięcie znajdziemy Jumpmana z napisem "Run". 
Jak sama nazwa wskazuje, amortyzacja w tym modelu zapewniona będzie przez poduszkę Zoom Air. Ciekawe tylko, gdzie dokładnie będzie ona umieszczona.

Nie będziemy ukrywali, że buty nam się podobają, szczególnie w wersji "Black Cement". Czy przypadną one do gustu biegaczom? Czy może skuszą się na nie koszykarze, którzy poza graniem w basket raz na jakiś czas biegają, a może będzie to dobry but na siłownię. Jak myślicie? Niedawno widziano w tych butach Justina Timberlake'a, więc może znajdą one też zastosowanie w lifestyle'u...
Poniżej możecie zobaczyć porcję oficjalnych zdjęć od Jordan Brand. Data premiery obydwu wariantów, ma zostać niedługo podana.

 
jordan  

Tagi: -