Proponowany post

Justin Timberlake Wystąpił W Swojej Wersji Air Jordan 3 NRG 'JTH'

05 luty 2018
Justin Timberlake Wystąpił W Swojej Wersji Air Jordan 3 NRG 'JTH'

Wczoraj odbył się Super Bowl, czyli finałowy mecz National Football League. Jest on uznawany za najważniejsze wydarzenie sportowe w USA i traktowany jest niemalże jak święto narodowe. Miliony amerykanów zasiadają przed telewizorami, by obejrzeć kto zostanie mistrzem. Z pewnością nie raz słyszeliście o tym, ile kosztuje czas antenowy przeznaczony na reklamy w przerwach meczu, a to z powodu tak ogromnej oglądalności. 
Poza meczem w progamie przewidziane są liczne atrakcje między innymi koncerty znanych i lubianych wykonawców.  W tym roku na scenie wystąpił Justin Timberlake, który miał na nogach specjalne Jordany trójki. 

Buty są bardzo podobne do klasycznych "White Cementów". Różnicą, która od razu rzuca się w oczy jest oczywiście "Swoosh", który przyszyto po zewnętrznej stronie cholewki, tak samo, jak w nadchodzących Air Jordan 3 "Tinker". Trójki z łyżwą inspirowane są pierwszymi szkicami, jakie wykonał Tinker Hatfield, gdy projektował swoje pierwsze buty dla MJ'a. 
Na butach znajdziemy też napis "Nike " po wewnętrznej stronie, grafikę ze szkicem AJ3 na wkładkach, szary, a nie biały tak jak normalnie sockliner czy "Nike Air" na pięcie. Po wewnętrznej stronie języków wyszyte autografy. 

Air Jordan 3 NRG "JTH" można było kupić za pomocą aplikacji Nike SNKRS w cenie $200, dosłownie chwilę po wystepie Timberlake'a...ale niestety tylko w Stanach Zjednoczonych. My niestety musimy obejść się smakiem. Gdy sprawdziliśmy dzis ceny tych butów na rynku wtórnym to wahają się one w granicach $2000.
Pozostawiamy Was z kilkoma oficjalnymi zdjęciami i wczorajszym występem Justina. 

Tagi: -