Proponowany post

Oto najnowsza, letnia kolekcja Prosto - Summer '21

Prosto Men’s Athletic Summer 21.

Juun.J x Reebok InstaPump Fury - zapowiedź

16 marzec 2021
Juun.J x Reebok InstaPump Fury - zapowiedź

Współpraca Juun.J oraz brytyjskiej marki Reebok naszym zdaniem należy do tych naprawdę udanych. Po świetnych Pump Court, które prezentowaliśmy Wam tutaj, przychodzi pora na jeszcze większy klasyk, czyli kultowe InstaPump Fury, za które bierze się kultowy projektant. Historię tego wyprzedzającego swoją epokę modelu poznacie tutaj.

Ostatnimi czasy Reebok naprawdę nas zaskakuje i to na ogromny plus. Po kontrowersyjnej, kontynuowanej współpracy z Maison Margiela i jego Fury oraz Classic'ach w wersji 'Tabi' przychodzi pora na koreańskiego projektanta. Sam Juun.J w 1992 ukończył ESMOD w Seulu i do w 1999 roku założył własną markę 'Lone Costume'. Od tamtej pory miał okazje współpracować z największymi domami mody, a w 2007 roku odpala projekt zatytułowany Juun.J. Już po pierwszym pokazie mody w Paryżu spotka się z ogromnym szacunkiem i szybko uznany został za mistrza 'krawiectwa ulicznego'. Wróćmy jednak do sedna sprawy, czyli tytułowych Juun.J x Reebok InstaPump Fury, które w swojej mrocznej kolorystyce już 18 marca zadebiutować mają na rynku. Buty w 100% pokryte są klasyczną czernią, z którą kojarzony jest projektant, a zastosowanie różnych materiałów o matowym oraz połyskującym wykończeniu i różnych fakturach, podkreślić ma jej niekończącą się głębie. 

Tak jak wspomnieliśmy, Juun.J x Reebok InstaPump Fury w wybranych punktach w limitowanym nakładzie zobaczyć mamy 18 marca. Czy dostaniemy je w CL20? Tego nie wiemy.