Proponowany post

Juventus x adidas ZX 6000 To Kolejny Projekt Z Serii A-ZX

11 sierpień 2020
Juventus x adidas ZX 6000 To Kolejny Projekt Z Serii A-ZX

Idąc za ciosem mamy dla Was kolejny model butów ze wskrzeszonej linii A-ZX. Po kilku otwartych 'okienkach' i odkryciu tego, co kryje się pod 'Re', 'S', 'A', 'Ht' i 'Np' przychodzi pora na 'J'. Pod dziewiątą literą alfabetu kryje się wspólny projekt niemieckiej marki z trzema paskami oraz włoskiego klubu piłkarskiego Juventus F.C. założonego w 1897 roku przez grupę uczniów z liceum Massimo d’Azeglio, od 1903 grających w biało-czarnych strojach. 

Ekipie Juventusu przypadł model ZX 6000, którego jeszcze nie mieliśmy okazję widzieć w serii A-ZX. Buty, tak jak przystało na Starą Damę, utrzymane są w stonowanej, czarno-białej kolorystyce, którą przeniesiono na powierzchnię eleganckiej, jakościowej cholewki w pełni skonstruowanej przy użyciu naturalnej, mięsistej skóry. Zwróćcie też uwagę na to, że zarówno wierzch, jak i wnętrze wykończono tym typem materiału, a nawet pokuszono się o wytłoczenie z niego charakterystycznego stabilizatora pięty, który standardowo jest plastikowy. Podkreślając elegancję tego wydania, całość spleciono kontrastującymi, pomarańczowymi sznurówkami o woskowym wykończeniu pasujące do płytki systemu 'Torsion' pod podeszwą oraz lacelocków. Oczywiście nie zabrakło też logo Juventusu, które znajdziecie na tyle cholewki oraz wkładkach.

Niestety, jak to często bywa w przypadku tak wczesnych newsów, data premiery tego wydania nie jest nam znana. Niemniej jednak zachęcamy Was do sprawdzania tego, co dzieje się tutaj.


adidas