Proponowany post

Już 11 Lutego Nike Wyda Wiosenno-Letnią Kolekcję ACG 2021

08 luty 2021
Już 11 Lutego Nike Wyda Wiosenno-Letnią Kolekcję ACG 2021

Nike ACG to outdoorowo-lifestyle'owa linia amerykańskiego giganta. Od momentu rozstania się Nike z Errolsonem Hugh'iem i zaprzestaniu produkcji tech wearowej serii spod szyldu NikeLAB, designerzy odpowiedzialni za tworzenie tej linii skupiają się na jej doskonaleniu i ulepszaniu w klimacie retro, opierając się o nowoczesne kroje czy najnowszą dostępną technologię. Historię Nike ACG poznacie tutaj.

W taki oto sposób staje przed nami najnowsza, wiosenno-letnie kolekcja Nike ACG przygotowana z myślą o pierwszej połowie 2021 roku. Outdoorowa linia Nike ACG zawsze trzymała się koncepcji „reagowania na różne warunki pogodowe”, która zgodna jest z nadchodzącą kolekcją dostępną dla kobiet i mężczyzn. W skład jej wchodzić będą wszelkiego rodzaju elementy funkcjonalne, począwszy od kurtek, aż po buty, a na okularach przeciwsłonecznych kończąc. Głównym elementem seri kurtka w oldschoolowej, żółto-niebiesko-czarnej kolorystyce z membraną Gore-TEX, która zapewni nam wodoodporność i wiatroszczelność. Nie zabrakło też modnych od kilku sezonów polarów, spodni cargo w kilku fasonach, dzianinowych bluz, longsleeve czy koszulek 'Crater Lake' oraz 'Wizard'. W kolekcji znajdziemy też czapki, plecaki i nerki. Jeżeli chodzi o buty, to spodziewamy się dwóch kolorystyk modelu Nasu Gore-TEX i dwóch Mountain Fly Low

Najnowsza wiosenno-letnia seria Nike ACG będzie dostępna już od 11 lutego. Szukajcie jej na stronie producenta i w Warsaw Sneaker Store.

 

Tagi: nike nike acg