Proponowany post

Już 15 Sierpnia Zobaczyć Mamy Nowe Union x Air Jordan 4 I To W Dwóch Kolorystykach

15 lipiec 2020
Już 15 Sierpnia Zobaczyć Mamy Nowe Union x Air Jordan 4 I To W Dwóch Kolorystykach

Jedną z bardziej hajpowych premier 2018 roku był kolaboracyjny projekt pomiędzy Union, a Jordan Brand, którego efektem były dwie naprawdę świetne kolorystyki kultowych jedynek, przez wielu uważanych za ścisłą czołówkę, jeżeli chodzi o tę sylwetkę. Naszym zdaniem jest w tym sporo prawdy i sami uważamy, że Union x Air Jordan 1 są jedynymi z najlepszych jedynek i śmiało mogą one konkurować z Fragmentami czy OFF-WHITE. Na kolejne przedsięwzięcie tego duetu czekamy już naprawdę długo, od teasera puszczonego z końcem stycznia minęło już kilka miesięcy i dalej cisza.

Dziś sytuacja nieco się zmienia, a w sieci pojawiły się nowe przecieki. Już jakiś czas temu Chris Gibbs zajawił, że pracować będą na równie kultowym modelu, Air Jordan 4 i to w 100% się potwierdziło. Dodatkowo analogicznie do jedynek buty dostać mamy w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru, a my obstawiamy, że jedna z nich dostępna będzie jedynie za pośrednictwem Union. Niestety, mimo tego, że data premiery butów zapowiedziana jest na 15 sierpnia, to w sieci dalej nie pojawiły się żadne poglądowe zdjęcia, a jedynie przygotowane przez py_rates grafiki. Buty prawdopodobnie wykonane będą przy użyciu bardzo dobrej jakości skóry i w zasadzie tyle o nich wiemy. Kolorystycznie ciemny wariant będzie miał czarną bazę z niebieskimi oraz czerwonymi dodatkami, natomiast beżowy wzbogacono o czerwone i szare akcenty i to właśnie on ma być Union Exclusive. Każdy z nich wyceniono na 250$, czyli około 1000zł.

Tak jak wspominaliśmy, buty w sprzedaży zobaczycie 15 sierpnia i jest spora szansa, że czarny wariant pojawi się na odświeżonej apce SNKRS, ale chętnie zobaczylibyśmy je w takich polskich punktach jak WS2 Czy SK.


Jordan
Union