Proponowany post

Już Niebawem Premiera 11 Kolorystyk adidas EQT Gazelle

10 lipiec 2019
Już Niebawem Premiera 11 Kolorystyk adidas EQT Gazelle

Pierwszy raz temat nadchodzącego, nowego modelu EQT Gazelle od niemieckiej marki adidas Originals poruszaliśmy już jakiś czas temu. Mimo tego, że w sieci pojawiło się kilka oficjalnych zdjęć, premiery samych butów jeszcze nie zdążyliśmy się doczekać, ale chyba już wiemy czemu. 

Trzy paski postanowiły z przytupem zaznaczyć ich debiut na rynku i w jednym momencie w sprzedaży pojawi się aż 11 kolorystyk! To się nazywa rozmach. Buty dostępne będą zarówno w rozmiarówce damskiej, męskiej i dziecięcej, przez co nie powinno być żadnego problemu ze znalezieniem czegoś dla siebie. Zacznijmy może od samego początki i po krótce powiedzmy, co to w ogóle jest EQT Gazelle i skąd się wzięło. Model ten, to tak naprawdę żadna nowość, a przeprojektowane retro biegowej sylwetki z 1999 roku - Equipment Gazelle, którego oryginału zdjęcie z magazynu Vibe dla porównania podrzucamy Wam poniżej. W zasadzie inspirowane nim są jedynie charakterystyczne trzy paski na froncie ciągnące się aż po sam kołnierz, gdzie przechodzą przez nie sznurówki. Pozostała część buta jest nieco inna, ale całość idealnie oddaje klimat biegowej sylwetki sprzed 20 lat. Materiałowo, wszystko nawiązuje do epoki, z której wywodzi się pierwowzór. Mamy tutaj połączenie naturalnej skóry i meshowej siateczki, czyli zestawu, który królował w tamtych czasach. Kolorystycznie, tutaj nie będziemy się skupiać na każdej wersji barwnej z osobna. Wszystkie te, które swoją premierę zaliczą już za chwilę, zobaczycie poniżej.

Skoro już przy premierze jesteśmy, to buty w cenie 449zł (dziecięce kosztują odpowiednio 379zł) na rynku pojawią się już 20 lipca. Szukajcie ich tutaj.Męskie:


Damskie:
Dziecięce:

adidas