Proponowany post

Już Niebawem W Sprzedaży Zobaczyć Mamy Trzy Kolejne Kolorystyki Undefeated x Nike Air Max 97

21 kwiecień 2020
Już Niebawem W Sprzedaży Zobaczyć Mamy Trzy Kolejne Kolorystyki Undefeated x Nike Air Max 97

Od premiery trzech wersji kolorystycznych Nike Air Max 97 zaprojektowanych przez ekipę Undefeated z LA minęło już prawie trzy lata. Duet ten od tego czasu łączył siły już wielokrotnie, ale nigdy ponownie nie sięgnął po tę sylwetkę. Wszystko wskazuje na to, że sytuacja się zmieni i z jakiegoś powodu jeszcze w tym roku zobaczyć mamy kolejne trio.

W sezonie wakacyjny, czyli tak naprawdę już niedługo w sprzedaży zobaczyć mamy trzy kolejne kolorystyki, naszym zdaniem naprawdę świetnych Nike Air Max 97 x Undefeated ( do tej pory w pamięci mamy kolorystyką a'la Gucci ). Niestety, na ten moment do sieci nie wyciekły żadne poglądowe zdjęcia, a jedynie opisy kolorystyczne produktów, na podstawie których powstały jedynie mockupy. Spodziewajcie się wersji “Sail/White-Aero Blue-Midwest Gold”, “Black/Volt-Militia Green-White” oraz “Militia Green/Black-Orange Blaze-White”. Poniżej znajdziecie wyżej wspomniane grafiki. Jeżeli chodzi o nas, to chyba najbardziej nurtuje nas wygląd oliwkowej kolorystyki, która może okazać się ciekawa.

Tak jak wspominaliśmy, buty w sprzedaży zobaczyć mamy tego lata. Liczymy też na to, że tak jak i w przypadku wersji czarnej zobaczymy je w CL20 lub WS2


Nike
Undefeated