Proponowany post

Już 8 Grudnia Zadebiutują J Balvin x Air Jordan 1 High OG - Sprawdź Gdzie Je Dostaniesz

Jedne z najbardziej szalonych AJ1 ostatnich czasów, już za moment w sprzedaży.

Już Niebawem W Sprzedaży Zobaczymy Nową, Bardzo Prostą Kolorystykę Nike Air Max 97

08 październik 2020
Już Niebawem W Sprzedaży Zobaczymy Nową, Bardzo Prostą Kolorystykę Nike Air Max 97

Nike Air Max 97 to jeden z klasyków od Swoosh'a. Jak już sama nazwa podpowiada, model ten na rynku zadebiutował w 1997 roku i sukcesywnie z drobnymi przerwami cały czas zasila asortyment amerykańskiej marki Nike. Od momentu swojego debiutu sylwetka ta doczekała się masy świetnych wersji kolorystycznych, których najciekawszą według nas 10 poznasz tutaj. Dziś nieco bliżej przyjrzymy się nowej, bardzo prostej, ale naszym zdaniem wystarczająco dobre, aby ukraść nieco Waszego czasu na ich prezentację. 

Buty noszą oznaczenie DH0861-100 i zasilą bieżącą kolekcję sportowego producenta. Co to znaczy? Otóż buty powinny dostępne być w większości sklepów oferujących asortyment marki, ale fakt, próżno będzie Wam ich szukać w tych z najniższym kontem marki. Obstawiamy, że pojawią się one w takich punktach jak WS2 czy sieci Worldboxów, które znajdziecie w większości dużych miast w Polsce. To, co najbardziej urzekło nas w tym wydaniu, to naprawdę imponujące zblokowanie kolorów. Wierzch oraz podeszwę potraktowano klasyczną czernią, a środek wykończono kontrastującym, spokojnym beżem, Materiałowo też jest ciekawie. Bazę cholewki skonstruowano przy użyciu skóry oraz siateczki, a mimo tego, że tego nie widać na pierwszy rzut oka, to część wykończono odblaskową 3M'ką. Język pokryto odrobiną materiału tekstylnego i to w zasadzie na tyle.

Sprzedaż rusza już niebawem. Szukając ich po kodzie produktu DH0861-100, zaglądajcie do sklepów, które wymieniliśmy Wam wyżej.


Nike